Ali Ünyazıcı Baharat Çörekotu

Gül Suyu Nedir?
26 Şubat 2019
Ali Ünyazıcı Baharat Tuz Çeşitleri
7 Mart 2019
Hepsini Göster

Ali Ünyazıcı Baharat birbirinden şifalı bitkileri müşterilerine sunmaktadır. Ali ünyazıcı baharat şifalı bitkiler, bitki yağları, doğal bitkilerden elde edilen kapsüller, bitki özleri gibi ürünleri internet sitesi üzerinden doğrudan müşterilerine ulaştırmaktadır.

 Ali Ünyazıcı Baharat’ın internet sitesi üzerinden müşterilerine ulaştırdığı en önemli bitkilerden birisi de çörekotudur. Faydaları saymakla bitmeyen çörekotu bitkisi Ali Ünyazıcı baharat tarafından pek çok farklı hali ile satışa sunulmuştur.

 Ali Ünyazıcı Baharat’ın internet sitesi üzerinden satışını yaptığı msr çörekotu çeşitleri arasında; 100 gramlık paketler halinde tane çörekotu, Ali Ünyazıcı marka 50 ml çörekotu yağı, yine Ali Ünyazıcı ‘nın 250 ml’lik çörek otu yağı, shiffa home – aksu vital bin miligram çörek otu yağı, yine shiffa home – aksu vital 100’lük çörekotu yağı kapsülü, balen marka 50 ml çörek otu yağı, yine balen marka 80’li çörek otu kapsülü gibi ürünler bulunmaktadır.

 İnternet sitesi üzerinden satışa sunulan ürünler çok özel ambalajları ve özel tasarım paketleriyle birlikte özenle kargolanarak müşterilerine ulaştırılmaktadır. Online olarak satışı yapılan ürünler tüm Türkiye’ye kargo aracılığıyla gönderilebilmektedir.

 Ali Ünyazıcı Baharat Çeşitleri

 36 senedir bitkisel ürünler sektörünün önde gelen isimlerinden olan Ali Ünyazıcı Baharat çörekotu gibi pek çok şifalı bitkiyi insanlara ulaştırmaktadır. Kendi üretim tesislerinde ürünlerini en doğal yöntemlerle elden geçiren Ali Ünyazıcı baharat kendilerine özel bitkisel karışım formülleri ile de insanlara şifa olmaya devam etmektedir.

 Ali Ünyazıcı Baharat, özel formüllü bitki çayları, karışık bitki çayları, şifalı yağlar serisi, doğal kozmetik ürünleri serisi gibi kendilerine özel ürünler ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Şirket özel paketleme teknikleri ve kendi özel üretim yöntemleri ile bitkilerin doğal formunu bozmadan en saf haliyle kullanıma sunmaktadır.

 Ali Ünyazıcı Baharat’ın bitkisel ürünleri, çiftçiden ve tarladan bizzat özenle seçilerek en iyi mahsuller satışa sunulmak üzere üretim aşamasına sokulmaktadır.

 Msr Çörekotu Faydaları

 Ali Ünyazıcı Baharat’ın en çok sattığı ürünlerden olan çörekotu yağının faydaları saymakla bitmez. İşte Ali Ünyazıcı Baharat Çörekotu Yağının Faydalarından Bazıları;

 1- Öksürük ve nezleyi önlemek için

 2- Baş ağrılarını geçirmek için

 3- Astım hastalıklarına karşı

 4- Romatizma ve eklem rahatsızlıklarını önlemede

 5- Ağız yaralarının kapanmasında

 6- Basur hastalığının tedavisinde

 7- Emziren annelerin sütünün arttırılmasında

 8- Diş ağrısı olanlarda

 9- Mide ve gaz problemi yaşayanlarda

 10 – Burun tıkanmasında kullanmaktadır.

 Her sabah aç karnına içilen bir çay kaşığı çörekotu yağının pek çok hastalığı önlediği bilinmektedir. Düzenli olarak her sabah aç karnına çörekotu yağı içmeye devam edenlerin mide problemleri en az düzeye inmiştir. Yine aksatmadan her gün çörekotu yağı içen kişilerin fazla kilolarından çok kısa bir sürede kurtulduğu bilinmektedir.

 Yine Ali Ünyazıcı Baharat’ın bünyesinde satılmakta olan faydaları saymakla bitmeyen bir diğer ürün ise çörekotu yağı kapsülleridir. Balen ve Shiffa Home marka ürünlerinde satışını yapan firma orijinal ürünleri iade garantili olarak müşterilerine ulaştırmaktadır.

 Ali Ünyazıcı Baharat Çörekotu Yağı Kapsülü

 En çok tercih edilen ürünlerden biri olan Ali Ünyazıcı Baharat bünyesinde satışa sunulan çörekotu yağı kapsülleri; çörekotu yağını içmekte zorlanan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Kapsül şeklinde 80’li yada 100’lü paketler halinde satılan çörekotu yapı kapsülleri çörekotunun mucizevi etkilerinden faydalanmak isteyenler için satışa sunulmuştur.

 Çörekotu yağı kapsüllerinin en bilinen faydaları arasında; kolesterolü dengelemek, sindirim sistemini düzenlemek, vücudu magnezyum, potasyum, çinko ve kalsiyum bakımından zenginleştirmek, yenilenen hücrelerin bakterilerden korunmasını sağlamak, bağışıklık sistemini güçlendirmek, vücudu alerji ve enfeksiyonlardan korumak gibi mucize etkileri gözlemlenmektedir.

Comments are closed.