Ali Ünyazıcı Baharat Tuz Çeşitleri

Ali Ünyazıcı Baharat Çörekotu
5 Mart 2019
Keçiboynuzu Şifası
11 Mart 2019
Hepsini Göster

Ali Ünyazıcı Baharat, 1983 yılında, baba oğul olan Ali ve Aydemir Ünyazıcı tarafından, Doktor Mehmet Göbelez’in danışmanlık desteği ile sektörde kendine yer bulmuştur. Doğada bulunan şifalı bitkilerin insan hayatına faydalı olması sağlanmıştır.

 Ürünler, Ali Ünyazıcı Baharat’ın kendisine ait olan üretimin ve paketlemenin yapıldığı tesislerde hazırlanarak satışa sunulmaktadır. Merkezi Ankara’da olan Aktarlar Derneği’nin kurucu başkanı olan Mert Ünyazıcı, dedesi ve babasının ardından 3. kuşak olarak markanın piyasadaki yaşamını sürdürmesini sağlamaktadır. 3 şubede ve birçok mağazada Ali Ünyazıcı Baharat kalitesinin ürünlerini bulmak mümkündür.

 Ürünler

 Ali Ünyazıcı Baharat etiketiyle piyasa çıkan ürünlerde oldukça çeşit bulunmaktadır. Anne ve bebek bakım ürünleri kategorisinde loğusa şerbetleri ve keçi sütü mevcuttur.

 Baharat çeşitlerinde oldukça taze baharatlar ve çok çeşit bulunmaktadır. Mahlep, acı toz biber, çörekotu, deniz tuzu, hindistan cevizi, isot, karanfil, karabiber, kekik, kimyon, kişniş, kaya tuzu, kuş üzümü, nane, sumak, toz soğan, toz sarımsak, zencefil, zerdeçal, saf salep, toz ve kabuk tarçın çeşitleri bulunmaktadır.

 * Bakliyat kategorisinde organik ve doğal ürünler kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

 * Bal Kategorisinde ise kestane balı, süzme çam balı ve süzme çiçek balı mevcuttur.

 * Bitkisel çay ve kahve çeşiterinde detox çayları ve form çayları bulunmaktadır.

 * Bitkisel yağlarda ise argan yağı, ardıç, at kestanesi, avokado, aynı sefa, bergamut, biberiye, çam terebentin, çay ağacı. çörekotu, havuç yağı, hindistan cevizi yağı, kantaron, kakao , kayısı, kekik, keten tohumu ve bir çok yağ çeşidi mevcuttur.

 * Organik keçiboynuzu pekmezi ve keçiboynuzu özü, shea butter yağı, süzme çiçek balı, kakao, çörekotui hindistan cevizi ve argan yağları, alıç ve elma sirkeleri organik gıda pazarı kategorisinde yer alır.

 * Gıda ve gıda takviyesi olarak macunlar, pekmezler, arı sütü ve polenler, şuruplar, vitaminler ve tabletler kullanıcıların beğenisine sunulmuştur.

 Yukarıda sayılan ürünler ve bu ürünlerden daha fazlası online olarak ve satış noktalarında Ali Ünyazıcı Baharat etiketiyle satışa sunulmaktadır.

 MSR Çankırı Tuzu

 Ali Ünyazıcı Baharat’ın ürünlerinden birisi MSR Çankırı Tuzu Toz halinde olandır. Çankırı tuzu, dünyadaki en değerli ve mineral bakımından en zengin tuzlardan birisidir. Oluşumu 250-300 milyon öncesine dayanır, işlenmemiş doğal tuzdur.

 Canlılar için en temel 3 madde, oksijen, tuz ve sudur. Vücutta kullanılan tuzun da insan vücuduna zarar veren tuzlardan olmaması gerekir. Çankırı tuzunun doğal olması, küçük moleküllerinin hücre içinde kolay kullanılması canlı organizmaları için oldukça yararlıdır.

 500 Gramlık paketler halindeki Msr Çankırı tuzu toz halinde satılmaktadır. 7 Liraya satılan paketlerin son kullanma tarihi uzun ömürlüdür. Tüm ürünlerde olduğu gibi faturalıdır. Tüketicilerin değişim ya da iade yapma hakkı mevcuttur.

 MSR Çankırı Mağara Tuzu

 Kaya Tuzu olarak da bilinen mağara tuzu, doğal yapısı ve içinde bulundurduğu vitaminler ve mineraller ile oldukça faydalıdır. Rafineri tuzların insan vücuduna getirdiği yüklerin tıp dünyasında tespitiyle birlikte, doktorlar ve Sağlık Bakanlığı yetkilileri mağara tuzunu önermektedir.

 Faydaları:

 – Böbrek ve safra taşı oluşumunu önler

 – Ödem atıcıdır.

 – Yüksek tansiyonun düşmesine yardımcı olur.

 – Solunum yolları hastalıklarını faydalıdır.

 – Cilt problemlerinin giderilmesine yardımcı olur.

 – Kaya Tuzundan yapılan tuz lambaları kullanıldıkları yerlerde yaydığı iyonlar sayesinde, sakinleştirici etki yapmaktadır. Aynı zamanda elektronik aletlerin yaymış olduğu radyasyonları azalttığı tespit edilmiştir.

 Ali Ünyazıcı Baharat etiketli Msr Çankırı Mağara Tuzu 500 gramlık paketler halinde satılmaktadır. 7 liralık bu paketler, uygun fiyatlı olduğu kadar da uzun ömürlüdür.

Comments are closed.